Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 50 W |
| Putere sateliti | 2 x 25 W |
| Răspuns în frecvenţă | 45 - 27000 Hz |
| Telecomanda | fără fir |
| Intrare lineara | da |
| Ieşire căşti | da |
| Material carcasa | MDF |
| Dimensiune sateliti (ÎxLxA) | 145x285x218 cm |
| Culoare | negru |
| Altele | Bluetooth |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162014018 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxe Sven MC-10 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.