| Tip | cu compresor |
| Capacitate | 38 litri |
| Mod de operare | răcirea/înghețului |
| Interval de temperatură | +10... –10 oC |
| Sursa de energie | 12/220V |
| Dimensiuni | 584x346x465 mm |
| Greutate | 11.5 kg |
| Altele | Iluminare interioară |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobicool |
| Cod EAN | 4015704275988 |









