| Tip | Stativ pentru orga in forma X |
| Culoare | negru |
| Tip de construcție | foarfece |
| Înălţime minimală | 67 cm |
| Înălţime maximală | 100 cm |
| Greutatea | 3 kg |
| Capacitate maximă | 20 kg |
| Specificații suplimentare | picioruse din cauciuc , inaltime reglabila in 5 trepte |
| Producător | MCGREY |
| Cod EAN | 4260368344864 |









