Caracteristici generale
| Altele | dulapul se livreaza neasamblat |
| Tip | medical |
| Seria | MD-2 |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 0.7 mm |
| Tip încuietoare | cu cheie |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1850x800x400 mm |
| Greutate | 45.1 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Raft din metal Hilfe MD-2 1780 SG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.