| Tip set | 2 persoane Euro |
| Material | ranfors |
| Structura țesăturii | bumbac |
| Elemente in set | 4 |
| Dimensiune husă de pilotă | 200x220 cm |
| Dimensiune cearșaf | 220x240 cm |
| Dimensiunea feței de pernă | 50х70 cm |
| Numarul fata de perna | 2 |
| Desen | abstracție |
| Culoare de baza | bej |
| Greutatea brută | 2.03 kg |
| Producător | Relaxe Home |
| Cod EAN | 2000008948234 |









