Caracteristici generale
| Tip | convertor media |
| Numărul total de porturi | 2 |
| Numărul de porturi RJ45 | 1 |
| Viteză maxima RJ-45 | 100 Mbps |
| Standarde de rețea | IEEE 802.3x |
| Rata de date | 10/100 Mb/s |
| Consum de energie | 1.23 W |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 94.5х73.0х27.0 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 6935364030414 |
Specificațiile și imaginile produsului Media converter Tp-Link MC111CS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.