| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | dreptunghiulară |
| Varianta montaj | dreapta , stânga |
| Hidromasaj | nu |
| Tetieră | nu |
| Mânere | nu |
| Picioare | da |
| Panou | nu |
| Culoare | alb |
| Lungime | 160 cm |
| Lăţime | 75 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 160x75x56 cm |
| Țara producătoare | Polonia |
| Altele | suport inclus |
| Producător | Polimat |
| Cod EAN | 5907585472237 |









