| Clasă de hrană | super premium |
| Vârstă ? | căței |
| Dimensiunea animalelor ? | mediu (10-25 kg) |
| Activitatea animalului | universal |
| Ingrediente principale | pasăre , carne , orez , cereale , ulei de pește , fibre vegetale , ierburi |
| Greutatea furajelor | 10 kg |
| Țara producătoare | Franţa |
| Greutatea brută | 10 kg |
| Producător | Royal Canin |
| Cod EAN | 3182550778077 |









