Caracteristici generale
| Seria | Mega 220 |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | stejar |
| Număr de uși | 3 |
| Lățime | 120 cm |
| Inălțime | 90 cm |
| Adâncime | 36 cm |
| Altele | cu acoperire UV |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Dulăpior Trendy Mega 220 Oak Sonoma 120x90x36cm GTR006272 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.