Caracteristici generale
| Denen / uzor / decor | da |
| Lipsa de abajur | nu |
| Înălţime | 350 mm |
| Diametru | 800 mm |
| Lungimea | 800 mm |
| Lățime | 800 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 20 |
| Tip bec | halogen ,
LED |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Putere maxima per bec | 40 W |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | auriu |
| Culoare abajur | auriu |
| Altele | producator: Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Lampardi Megapolis LP469-20C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.