| Serie | Lampardi |
| Diametru | 250 mm |
| Lăţime | 250 mm |
| Adâncime | 250 mm |
| Înălţime | 160 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Max. puterea lămpii | 40 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | fumuriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | chrom |
| Producător | Lampardi |









