Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | pătrat |
| Lăţime | 59.2 cm |
| Adâncime | 59.2 cm |
| Înălțime | 9 cm |
| Dimensiuni | 592x592x90 mm |
| Material | marmură |
| Сuloare | alb |
| Instalarea deasupra mașinii de spălat | da |
| Supliment | se montează pe suporturi deasupra mașinii de spălat |
Alte informații
| Producător | Marrbaxx |
| Cod EAN | 2008957586118, 4603735808253 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Marrbaxx Meisi V005D1 Signal White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.