Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 2 |
| Tapiserie | stofă |
| Culoarea tapiseriei | gri |
| Extensibil | nu |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 154x94x94 cm |
| Lungime | 154 cm |
| Lăţime | 94 cm |
| Înălţime | 94 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Deco Mellissa 2 seater Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.