| Utilizare | bandaj multifuncțional |
| Vârstă | pentru adulți |
| Mărime | UNI |
| Circumferinta capului | 53-62 cm |
| Înălțime | 70 cm |
| Lăţime | 24.5 cm |
| Compozitia | lână |
| Culoare | muștar |
| Culoarea producătorului | Mustard |
| În plus | prevenirea mirosurilor |
| Producător | Buff |
| Cod EAN | 8428927440563 |









