Caracteristici generale
| Material | bumbac |
| Structura țesăturii | 97% bumbac ,
3% elastan |
| Dimensiuni | 180x190 cm |
| Culoare principală | negru |
| Fixarea pe bandă elastică | da |
| Respirabilitatea | da |
| Înălțimea recomandată a saltelei | 12-30 cm |
| Desen | monocrom |
| Densitate | 160 g/m2 |
| Specificații suplimentare | conform cu standardul Oeko-Tex® Standard 100 |
Specificațiile și imaginile produsului Cearşaf cu bandă elastică Formesse Bella Gracia Standart 180x190cm Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.