| Tip | capac cu șezut |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Material elemente de fixare | metal , plastic |
| Insert pentru copii | nu |
| Lungime şezut | 460 mm |
| Lățime şezut | 380 mm |
| Distanța între elemente de fixare | 460х380х57 mm |
| Greutate | 2.56 kg |
| Producător | Vitra |
| Cod EAN | 8693405510018 |









