Caracteristici generale
| Tip imprimare | alb/negru |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 8000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie la printare alb-negru | 1200x600 dpi |
| Viteza de printare alb/negru | 18 ppm |
| Prima pagină | 7.8 s |
| Capacitate de alimentare hârtie | 150 coli |
| Capacitate de ieşire hârtie | 100 pagini |
| Număr de culori | 1 |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Memorie RAM | 64 MB |
| Interfeţe | USB |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Putere consumata | 960 W |
| Dimensiuni | 372x254x276 mm |
| Greutate | 8.2 kg |
| Altele | MFD Canon i-Sensys MF3010 + set 2 Catridges 725 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13.19 kg |
| Producător | Canon |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Canon MF3010 + Kit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.