Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Putere de ieșire | 745 W |
| Turatia in gol | 9500 rpm |
| Numărul de discuri | 2 |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Blocarea arborelui | da |
| Lăţime caneluri | 8-30 |
| Adâncime caneluri | 8-26 |
| Soft start | da |
| Aspirarea prafului | da |
| Protecţie la suprasarcină | da |
| Dimensiuni | 365x480x190 mm |
| Greutate | 4.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale AEG MFE 1500 (4935413605) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.