Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 600x400 |
| Viteza de printare alb/negru | 18 Ppm |
| Zoom | 50-200 % |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi Speed |
| Tava de alimentare | 150 foi |
| Tava de livrare | 100 foi |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Putere consumata | 960 W |
| Dimensiuni | 372x254x276 mm |
| Greutate | 8.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Canon imageCLASS MF3010 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.