Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Ciclu de utilizare, lunar | 27000 pagini |
| Format | A4 |
| Format maxim de imprimare fără margini | 216x297 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200x600 |
| Viteza de printare alb/negru | 15 Ppm |
| Viteza de printare color | 10 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200x2400 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de culori | 4 |
| Duplex | da |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | Ethernet (RJ-45) ,
USB |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 250 foi |
| Nivel de zgomot | 46 dB |
| Putere consumata | 21 W |
| Dimensiuni | 374x380x186 mm |
| Greutate | 7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4549292219623 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Canon Maxify GX1040 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.