Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Format | A4 |
| Imprimare fără margini | da |
| Rezolutie printare alb/negru | 5760x1440 |
| Viteza de printare alb/negru | 33 Ppm |
| Viteza de printare color | 15 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200x2400 Dpi |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 4 |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 100 foi |
| Tava de livrare | 30 foi |
| Putere consumata | 12 W |
| Dimensiuni | 375х347х179 mm |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946684673, 8715946689753 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Epson L3266 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.