Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 74000 pagini |
| Format | A3 |
| Rezolutie printare alb/negru | 600x600 |
| Viteza de printare alb/negru | 22 Ppm |
| Rezolutie scanner | 600x600 Dpi |
| Capacitate memorie | 1000 Mb |
| Duplex | da |
| Interfeţe | Ethernet (RJ-45) ,
USB |
| Tava de alimentare | 350 foi |
| Tava de livrare | 250 foi |
| Alimentare automată la scanare | 100 foi |
| Putere consumata | 1200 W |
| Dimensiuni | 643x608x599 mm |
| Greutate | 34 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sharp |
| Cod EAN | 4974019182162 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Sharp BP-20M22EU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.