| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Iluminare interioara | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 44 cm |
| Înălţimea | 25.8 cm |
| Adâncime | 34.4 см |
| Culoare | argintiu |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 12.6 kg |
| Producător | Sharp |
| Cod EAN | 4974019966489 |




















