Caracteristici generale
| Putere | 1650 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 5.5 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 8 |
| Tipul de programe | carne de vită ,
cartof ,
legume ,
slănină ,
pui ,
pizza ,
prăjire adâncă ,
peşte |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni de cupă (Lхlхî) | 228x221x110 mm |
| Dimensiuni | 318x313x395 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 0.9 m |
| Greutate | 7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sharp |
| Cod EAN | 4550556103541 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Sharp AF-GS552AE-B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.