Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 75000 pagini |
| Format | A3 |
| Rezolutie printare alb/negru | 600x600 |
| Viteza de printare alb/negru | 31 Ppm |
| Număr de culori | 1 |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Capacitate memorie | 1000 Mb |
| Duplex | da |
| Interfeţe | Ethernet (RJ-45) ,
USB |
| Tava de alimentare | 1100 foi |
| Tava de livrare | 250 foi |
| Putere consumata | 1450 W |
| Dimensiuni | 599x608x743 mm |
| Greutate | 42 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sharp |
| Cod EAN | 4974019182254 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Sharp BP-20M31EU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.