| Tip imprimare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Ciclu de utilizare, lunar | 50000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie la printare alb-negru | 5760x1440 dpi |
| Viteza de printare alb/negru | 22 ppm |
| Capacitate de alimentare hârtie | 100 coli |
| Număr de culori | 6 |
| Număr de cartuşe | 6 |
| Interfaţă reţea | da |
| Interfaţă Wireless | da |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Putere consumata | 19 W |
| Dimensiuni | 403x369x149 mm |
| Greutate | 6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946702926 |









