Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 15000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200х1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 20 Ppm |
| Rezolutie scanner | 1200х1200 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Capacitate memorie | 128 Mb |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB |
| Ecran LCD Color | nu |
| Cardreader | nu |
| Tava de alimentare | 150 foi |
| Tava de livrare | 100 foi |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Putere consumata | 313 W |
| Dimensiuni | 406x360x257 mm |
| Greutate | 7.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xerox |
| Cod EAN | 095205863130 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Xerox WorkCentre 3025 V_BI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.