Caracteristici generale
| Alimentare | priză |
| Putere nominală | 180 W |
| Turația în gol | 35000 min-1 |
| Bucşă elastică | 3.2 mm |
| Greutate | 2.25 kg |
| În plus | numărul total de duze 218 buc |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stark |
| Cod EAN | 4402500218187 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor drept Stark MG-18218 (250021818) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.