Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Puterea absorbită | 250 W |
| Frecvența vibrațiilor | 24000 min-1 |
| Amplitudinea vibrațiilor | 2 mm |
| Dimensiunile hârtiei | 115x230 mm |
| Greutatea | 1.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100000410743, 4006825592498 |
Specificațiile și imaginile produsului Șlefuitor cu vibrații Einhell TE-OS 2520E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.