Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 400 W |
| Alimentare | Rețea |
| Viteza minimă | 5500 rpm |
| Viteza maxima | 12000 rpm |
| Min. numărul de curse | 11000 număr/min |
| Max. numărul de curse | 24000 număr/min |
| Диапазон Колебаний | 4 mm |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 150 mm |
| Regulator de viteză | da |
| Menținerea vitezei | da |
| Sistem anti-vibrații | da |
| Conexiune colector de praf | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutate | 2.4 kg |
| Dimensiuni | 409x148x197 mm |
| Lungimea cablului | 4 m |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952528779 |
Specificațiile și imaginile produsului Şlefuitor cu excentric Bosch GEX 40-150 (B060137B202) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.