Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 290 W |
| Alimentare | Rețea |
| Viteza minimă | 7500 rpm |
| Viteza maxima | 12000 rpm |
| Min. numărul de curse | 15000 număr/min |
| Max. numărul de curse | 24000 număr/min |
| Диапазон Колебаний | 2.6 mm |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Значение вибрации ah | 3.8 m/sec² |
| Regulator de viteză | da |
| Conexiune colector de praf | da |
| Уровень шума | 89 dB |
| Greutate | 1.4 kg |
| Dimensiuni | 213х122х149 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423242270 |
Specificațiile și imaginile produsului Şlefuitor cu excentric Bosch GEX 125 (06013A8020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.