Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 450 W |
| Alimentare | Rețea |
| Viteza minimă | 4000 rpm |
| Viteza maxima | 10000 rpm |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 150 mm |
| Regulator de viteză | da |
| Menținerea vitezei | da |
| Conexiune colector de praf | da |
| Greutate | 2 kg |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Specificații suplimentare | duze |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Şlefuitor cu excentric Ronix 6407 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.