Caracteristici generale
| Tipul instrumentului | cu percuție |
| Tipul de cartuş | patrat 1/2" |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Numărul de viteze de lucru | 3 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 1000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 1500 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 3-a viteză | 2200 rot/min |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 2700 batai/min |
| Cuplu maximal | 750 nm |
| Revers | da |
| LED iluminare | da |
| Greutate | 2.85 kg |
| Caracteristici | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100001865696, 4006825680669 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat cu impact Einhell TP-CW 18/750-C (45.100.65) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.