Caracteristici generale
| Tipul instrumentului | cu percuție |
| Tipul de cartuş | hexaedre 1/4" |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea acumulatorului | 12 V |
| Numărul de viteze de lucru | 1 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 2400 rot/min |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 1800 batai/min |
| Cuplu maximal | 113 nm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Caracteristici | timp de încărcare: 30 min |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
Specificațiile și imaginile produsului Șurubelnița cu acumulator AEG BSS12C Li-152C (4935411680) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.