| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Capacitate | 23 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Nivele Putere | 6 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Lăţime | 49 cm |
| Înălţimea | 27.5 cm |
| Adâncime | 39.2 см |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 14.06 kg |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806085600218, 8806085603707 |




















