| Numar arzatoare | 4 |
| WOK arzătorului | da |
| Suprafaţă | vitroceramică |
| Gratare | fontă |
| Control Butoane | frontal |
| Aprindere electronica | da |
| Dispozitiv de siguranta | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 1.1x59x51 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 56x49 cm |
| Greutate | 17.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Midea |
| Cod EAN | 6944271656099 |









