Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Volum | 10 l |
| Compatibilitate | 13.3 " |
| Material | poliester |
| Culoare | albastru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 3 |
| Dimensiuni externe | 340x225x130 mm |
| Greutate | 0.165 kg |
Alte informații
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6934177704994 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Xiaomi Mi Casual Daypack Dark Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.