Caracteristici generale
| Voltaj | 5 Volt |
| Presiunea maximă | 10.3 bar |
| Nivel de zgomot | 80 dB |
| Lungime cablu | 0.3 m |
| Lungime furtun | 30 cm |
| Dimensiuni | 124x71x45.3 mm |
| Complectatie | geanta ,
adaptoare |
| Specificații suplimentare | alimentarea de la baterie |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 100011339015, 6934177749223 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor auto Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 1S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.