Lumina de noapte Mi Motion Night Light vă oferă iluminat inteligent oriunde în casa dvs.!
O puteți instala oriunde: pe perete, pe tavan sau în dulap.
Un senzor de mișcare încorporat în lampă îți detectează mișcările și pornește instantaneu lumina imediat ce simte prezența ta.
Lasă frica întunericului în trecut!
| Tip | de perete |
| Înălţime | 38 mm |
| Diametru | 65 mm |
| Tip dulie | 3 AA |
| Numar de becuri | 1 |
| Senzor de mișcare | da |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Greutatea brută | 0.19 kg |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 190997001552, 6934177710674, 6934177710933, 6934177751325 |


