| Putere | 2.2 kW |
| Suprafața maximă de încălzire | 22 м² |
| Tip control | de pe smartphone |
| Reglarea puterii | da |
| Clasa rezistența la apa | IPX4 |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Timer | 9 h |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 478x735x90 mm |
| Greutate | 5.6 kg |
| Țara de fabricație | China |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6934177718267 |









