| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | piele artificială |
| Lăţime scaun | 50 cm |
| Adâncime scaun | 50 cm |
| înălțimea scaunului | 48-56 cm |
| Înălţime | 112-120 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 15 kg |
| Altele | Greutatea maximă a utilizatorului 120 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Antares |
| Cod EAN | 2009997375946 |









