| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 48 cm |
| Adâncime scaun | 46 cm |
| înălțimea scaunului | 44-51 cm |
| Înălţime | 95-102 cm |
| Culoare | negru/alb |
| Greutate | 13 kg |
| Altele | Greutatea maximă a utilizatorului 120 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Antares |









