Caracteristici generale
| Tip | pentru calculator |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 16000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -42 dB |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 29 g |
Alte informații
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309100991 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Gembird MIC-C-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.