| Tip | adaptor |
| Curent maxim de ieșire | 4.8 A |
| Puterea | 65 W |
| Culoare | negru |
| Numărul de conectori de ieșire | 3 |
| Conector la sursa de alimentare | 2xUSB type C , USB Type-A |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | nu |
| Dimensiuni | 39x106x34 mm |
| Greutate | 124 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309128650 |









