Caracteristici generale
| Tip | cocon |
| Utilizare | camping |
| Gen | unisex |
| Temperatura maximă de confort | 6 ° С |
| Temperatura minimă de confort | 1 ° С |
| Temperatura extremă | -14 ° С |
| Culoare | verde |
| Material exterior | nailon (RipStop DWR) |
| Material interior | poliester (Micro) |
| Umplutură | BHB micro |
| Numărul de straturi umplutură | 2 |
| Densitate umplutură | 120 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Lungime | 195 cm |
| Fermoar | dreapta |
| Dimensiuni | 195x82(55) cm |
| Greutatea | 0.95 kg |
Alte informații
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638208443, 8592638230444 |
Specificațiile și imaginile produsului Sac de dormit Pinguin Micra 195 Right Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.