Trotinetă Micro Sprite Suspension Scooter este alegerea ideală pentru copii mai mari, adolescenți și adulți care își doresc o deplasare confortabilă și sigură, indiferent de traseu. Cu un design modern și funcții inteligente, această trotinetă oferă o experiență de rulare fluidă și control excelent.
Caracteristici:
Design compact, elegant și ușor de manevrat
Suspensie față: absoarbe șocurile pentru o rulare lină
Roți: 145 mm cu rulmenți ABEC 9 pentru performanță constantă
Pliere: sistem rapid, acționat manual sau cu piciorul
Ghidon reglabil: 2 poziții (97 cm și 101 cm)
Frână spate extinsă pentru oprire eficientă
Confort: mânere din cauciuc moale pentru aderență optimă
| Tip | urban |
| Сategorie de vârstă | de la 8 ani |
| Sarcina maximă | 100 kg |
| Material | aluminiu |
| Materialul roților | poliuretan |
| Număr de roți | 2 |
| Frână de picior | da |
| Amortizoare | da |
| Inălțimea maximă | 101 |
| Dimensiunile platformei | 33,5x11,5 |
| Construcție pliabilă | da |
| Reglarea înălțimii | da |
| Suport | da |
| Diametrul roților din față | 14.5 cm |
| Diametrul roților din spate | 14.5 cm |
| Greutate | 4.1 kg |
| Culoare | albastru |
| Rigiditate roată | 83А |
| Rulmenți | ABEC 9 |
| Producător | Micro |
| Cod EAN | 7630053557669 |









