| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | de masa |
| Frecvență | 60-14000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | fără fir |
| Raport semnal/zgomot | 103 dB |
| Puterea emițătorului | 10 mW |
| Distanta de lucru | 50 m |
| Разъемы | XLR |
| Culoare | negru |
| Greutate | 400 g, 250 g |
| Caracteristici | Gama de frecvente: F1: 174-184 MHz , 8 canale |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ant |









