| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 60 Hz |
| Frecvență | 60-14000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | WMS |
| Raport semnal/zgomot | 103 dB |
| Puterea emițătorului | 10 mW |
| Gama RF | 206-216 MHz |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 103 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 50 m |
| Разъемы | jack 6.3 mm , XLR |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | gri |
| Greutate | 250 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ant |









