| Tip | set de microfon |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Impedanţă nominală | 75 Ohm |
| Sensibilitate | -41 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 140 dB |
| Buton de introducere | da |
| Разъемы | XLR |
| Material | metal |
| Culoare | auriu |
| Greutate | 210 g |
| Dimensiuni (LxH) | 94x20 mm |
| Producător | Behringer |









