Caracteristici generale
| Tip | analog |
| Nr. de canale | 8 |
| Fel | activ |
| Egalizator | 2 benzi |
| Gama de frecvențe | 10-75000 Hz |
| Intrări de linie | 2x XLR |
| Iesiri principale | 2x XLR |
| Montarea in rack | da |
| Alimentare | 100-240 V |
| Frecvența de eșantionare | 75 kHz |
| Gama dinamică | 117 dba |
| Puterea amplificatorului | 15 |
| Dimensiuni | 44x483x148 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer Behringer DS2800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.